ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Будь ласка, заповніть форму нижче та ми зателефонуємо Вам у найближчий час:

YA TAKA - сентиментальний проєкт перевтілення енергійних леді 60+Соціальна ініціатива бренду MARYKA
Про проєкт
YA TAKA - історія шести дивовижних жінок у віці 60+, яким вдалося змінити ролі «домашніх бабусь» на амплуа професійних моделей, змінивши при цьому не тільки свій зовнішній образ, а й ставлення до себе і до свого віку в цілому.Чому з'явився проєкт YA TAKA?

Власницю MARYKA- Марію щиро розчаровують і засмучують соціальні стереотипи суспільства, які причіплюють жінкам величезна оману - людина у віці 60 + «необов'язково» повинна бути красивою. Наших мам і бабусь вчили, як готувати обіди і балувати внуків, але ніхто не вчив їх, як бути красивими.
Хоча насправді не існує такого віку, в якому людина перестає мріяти про красу і привабливість. Мріючи змінити таке несправедливе ставлення до себе, ми придумали і запустили в жовтні 2020 новий соціальний проект YA TAKA, учасницями якого стали виключно жінки елегантного віку 60+.

МЕТА ПРОЄКТУ:
Здійснити мрію жінки третього віку бути красивою, навчити мистецтву зовнішнього перетворення, а також розвіяти вікові страхи у молодого покоління і у дорослих людей.
«Щастя в очах завжди залишається молодим!»
Подарувати людині моменти щирого щастя - значить подарувати йому молодість.
Місія:
Показати на прикладах учасниць, що не потрібно соромитися бути красивою і ховати у далеку скриню свої мрії про красу.
Наше "WHY?"
Правда в тому, що не існує такого віку, в якому жінка могла б вирішити, що краса їй не личить.

МУЗА
Відео-блогер Ніна Дрозд, широко відома користувачам YouTube, як «Бабуся 2.0». У свої 56 років Ніна ламає всі вікові стереотипи і допомагає своїм одноліткам залишатися молодими і енергійними. У 51 рік вона почала вивчати англійську і вже через кілька років стала викладачем мовних курсів для вікових груп у фонді «Життєлюб». Крім цього, Ніна запустила свій YouTube канал і за 2,5 року зняла понад 200 відео, в тому числі і відео авторського курсу кейф, в якому активна «Бабуся 2.0 »продовжує транслювати свої цінності і допомагає людям елегантного віку вчитися любити себе, пізнавати нове і насолоджуватися життям.
Ми фіксували кожну подію першого епізоду, аби ви зрозуміли, які івенти та зустрічі були у учасниць проєкту.
Соціальні мережі YA TAKA
Зв'яжіться з нами:

maryka.jewelry@gmail.com
А Б О
Напишіть нам в ДІРЕКТ
www.instagram.com/maryka.jewelry
Підключайтеся до нашої розсилки, щоб дізнаватися про акції та новинки першою!